Χορηγοί  

   

Μενού Χρήστη  

   
Ανακοινώθηκαν σήμερα στην ιστοσελίδα μας τα ονόματα των 77 συνολικά μαθητών Δημοτικού και Γυμνασίου που διακρίθηκαν στον νέο διαγωνισμό της ΕΜΕ που διεξήχθη για πρώτη φορά στa Χανιά και σε όλη την Ελλάδα στις 15 Φεβρουαρίου 2020. Συμμετείχαν συνολικά 350 περίπου μαθητές από το Νομό μας Συγχαρητήρια σε όλους τους διακριθέντες αλλά και όλους όσους συμμετείχαν. Επίσης ένα πολυ μεγάλο ευχαριστω σε όλους όσους συνετέλεσαν από το περίσσευμα χρόνου και ψυχής, να γίνει το εγχείρημα αυτό.
Στοιχεία μαθητή
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 34 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
2 9 ΓΕΡΟΣΤΑΜΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
3 52 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
4 72 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
5 4 ΑΡΕΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
6 45 ΝΙΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
7 62 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ ΠΑΥΛΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
8 23 ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 15 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
9 50 ΞΥΝΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
10 55 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
11 56 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
12 70 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΓΝΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 103 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
2 132 ΠΕΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
3 141 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
4 87 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13 ΔΣ ΧΑΝΙΩΝ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
5 104 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
6 83 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
7 135 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
8 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
9 114 ΜΠΟΛΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
10 124 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 185 ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΊΔΗΣ-ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΔΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
2 195 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΔΣ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
3 198 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
4 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
5 492 ΛΕΙΒΑΔΕΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο Δημοτικό Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
6 203 ΜΠΟΣΚΟ ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
7 208 ΝΤΟΥΜΠΑΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
8 217 ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 4 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
9 240 ΣΧΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
10 241 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
11 152 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
12 188 ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΑΛΚΥΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
13 220 ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
14 200 ΜΑΥΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 13 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 308 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 8 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
2 280 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
3 339 ΠΕΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
4 259 ΒΕΓΛΙΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
5 311 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
6 319 ΜΠΡΟΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
7 356 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1 ΔΣ ΣΟΥΔΑΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
8 283 ΚΑΥΚΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
9 303 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
10 313 ΜΠΙΑΝΤΣΑΡΝΤΙ ΣΟΦΙΑ ΜΑΤΤΕΟ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
11 333 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
12 266 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΖΗΣΗΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
13 305 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
14 320 ΝΑΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
15 260 ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΔΣ ΣΟΥΔΑΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
16 268 ΕΛΛΗΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 8 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
17 334 ΠΑΠΑΤΖΙΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
18 348 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
19 365 ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΧΧΙΛΕΥΣ 11 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
20 368 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΣ ΑΓΡΟΚΗΠΙΟΥ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 425 ΜΗΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΣ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
2 441 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
3 410 ΚΡΑΣΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΣΗΦ 15 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
4 391 ΓΡΥΛΛΑΚΗ-ΔΑΛΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
5 405 ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΟΥ-ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΔΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
6 411 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
7 460 ΤΡΙΛΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΣ ΑΓΡΟΚΗΠΙΟΥ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
8 474 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
9 381 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
10 385 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
11 393 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΗΣΗΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
12 398 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
13 413 ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
14 423 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
15 461 ΤΣΑΛΑΤΣΑΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΗΛΙΑΣ 1 ΔΣ ΣΟΥΔΑΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
16 475 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 477 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΓΥΜΝ ΧΑΝΙΩΝ Ομάδα 4 Α Γυμνασίου
2 481 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ Ομάδα 4 Α Γυμνασίου
3 482 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΔΑ Ομάδα 4 Α Γυμνασίου
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 487 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΧΑΝΙΩΝ Ομάδα 5 Β Γυμνασίου
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 488 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ Ομάδα 6 Γ Γυμνασίου

Ολοκληρώθηκαν οι διαγωνισμοί της ΕΜΕ και του Παραρτήματος Χανίων, για το σχολικό έτος 2019-20. Δυστυχώς φέτος είμαστε αναγκασμένοι να αναβάλουμε την καθιερωμένη βράβευση μέχρι νεωτέρας, λόγω των γνωστών σε όλους συνθηκών.

Προς το παρόν αρκούμαστε να συμπληρώσουμε τους ήδη αναρτημένους καταλόγους διακριθέντων με τον κατάλογο των τριών πρώτων μαθητών από κάθε τάξη και, βέβαια των δυο μαθητών με την καλύτερη επίδοση μεταξύ όλων στο νομό:

  Επώνυμο Όνομα Σχολείο
Βραβείο “Σταμάτης Μπάτσης” ΚΑΡΑΠΑ ΑΘΗΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Βραβείο “Ιωάννης Δαμίγκος” ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
       
       
       
Β Γυμνασίου Επώνυμο Όνομα Σχολείο
1ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
2ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
       
Γ Γυμνασίου Επώνυμο Όνομα Σχολείο
ΚΑΡΑΠΑ ΑΘΗΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
2ος ZALINSKAS ZILVIKAS ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
3ος

ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
       
Α Λυκείου Επώνυμο Όνομα Σχολείο
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
2ος ΨΥΧΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3ος ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
       
Β Λυκείου Επώνυμο Όνομα Σχολείο
ΜΠΑΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
2ος ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
3ος ΤΣΟΥΡΒΕΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
       
Γ Λυκείου Επώνυμο Όνομα Σχολείο
1ος ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
2ος ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
3ος ΧΟΜΠΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

Ενημερώνουμε τους μαθητές που θα διαγωνιστούν στον "Πυθαγόρα" ότι:

1) Θα πρέπει να κρατούν μαζί τους στυλό μπλε ή μαύρο.

2) Θα πρέπει να κρατούν μαζί τους την απόδειξη πληρωμής.

3) Η ώρα προσέλευσης είναι 08:30.

4) Η εξέταση θα γίνει στο χώρο του Πολυτεχνείου Κρήτης, στο Ακρωτήρι. Πιο συγκεκριμένα στα 
    α) Αμφιθέατρο Γ2.1 «Μανούσος Μανουσάκης» (Β' και Δ' Δημοτικού)
    β) Αμφιθέατρο Γ2.2 «Γεώργιος Κατσανεβάκης» (Γ' και Στ' Δημοτικού) και
    γ) Αμφιθέατρο Α2 (Ε' Δημοτικού και Γυμνάσιο)

   (Στο χάρτη θα βρείτε με πράσινα βέλη τα αμφιθέατα και με κόκκινα τους χώρους στάθμευσης)

mapUOC

 

 

Μεγάλη ήταν η συμμετοχή μαθητών από τα Χανιά στις σημερινές εξετάσεις της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας με την ονομασία "Πυθαγόρας" που διοργάνωσε και το παράρτημα Χανίων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας . Μάλιστα, λόγω της μεγάλης συμμετοχής μαθητών οι εξετάσεις πραγματοποιήθηκαν στο Πολυτεχνείο Κρήτης και σε αίθουσες και αμφιθέατρα του Ιδρύματος, με τη συμμετοχή μαθητών του Δημοτικού (από Β' τάξη έως ΣΤ') και του Γυμνασίου (όλων των τάξεων).

Επίσης οφείλουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Πολυτεχνείο Κρήτης για την παραχώρηση των 3 αμφιθεάτρων.

 
 
Ενημερώνουμε τουγονείς και μαθητές που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον για τον "Πυθαγόρα" ότι, λόγω της απρόσμενα, ιδιαίτερα μεγάλης εκδήλωσης ενδιαφέροντος, είμαστε αναγκασμένοι:
α) να μεταφέρουμε το χώρο διεξαγωγής του διαγωνισμού στο Πολυτεχνείο (λεπτομέρειες σε επόμενη ενημέρωση)
β) να σταματήσουμε να δεχόμαστε δηλώσεις, αρχής γενομένης από την Παρασκευή 7/2/2020.
Επίσης, περιμένουμε τους γονείς όσων εκδήλωσαν ενδιαφέρον συμμετοχής, στο 2ο ΓΕΛ Χανίων (στην Κοραή), το Σάββατο 8/2/2020 από τις 9:00 ως τις 13:00 και την Τετάρτη 12/2/2020 από τις 18:00 ως τις 20:00 προκειμένου να υπογράψουν την υπεύθυνη δήλωση και να πληρώσουν τη συνδρομή τους.
   
© Παράρτημά Χανίων Ε.Μ.Ε.